Detaling wnętrza

Odpowiednio opracowana technika i dobrze dobrane, wysokiej klasy kosmetyki są w stanie przywrócić niemal każde wnętrze samochodu do wyglądu salonowego. Warunkiem jest jedynie to, że nie będzie ono posiadać wcześniejszych uszkodzeń mechanicznych. Pojazd poddany usłudze detailingu wnętrza przechodzi czasochłonny proces czyszczenia za pomocą wyselekcjonowanych, naturalnych preparatów, o bezpiecznym współczynniku pH.

Czyszczenie wnętrza samochodu – co dokładnie robimy?

W tej usłudze detailingu zawierają się następujące procesy:

  • Wypranie podsufitki, siedzeń tekstylnych, wykładzin, dywaników podłogowych.
  • Czyszczenie wszystkich elementów plastikowych oraz drzwi, w tym najdrobniejszych elementów pulpitu. Zabezpieczenie aż do bagażnika, łącznie z kołem zapasowym.
  • Odżywienie, a następnie zabezpieczenie powierzchni skórzanych – skóra zyskuje ponownie matowy wygląd, a dodatkowo – sprężystość, miękkość oraz nasycenie koloru.
  • Doskonałym uzupełnieniem tej usługi jest Ozonowanie Wnętrza – w jego wyniku istnieje możliwość pozbycia się utrwalonych, przykrych zapachów.

Detailing wnętrza samochodu – dlaczego warto?

Ekipa Black Magic Studio wykonała do tej pory wiele realizacji z zakresu tej usługi. Przykładowe można obejrzeć w galerii, dostępnej na stronie internetowej. Jesteśmy doświadczoną załogą, dla której odnawianie samochodów jest prawdziwą pasją. Czyścimy profesjonalnie, z użyciem starannie wyselekcjonowanych kosmetyków o naturalnym składzie. Polecamy tę usługę zarówno wtedy, kiedy chcesz odnowić tapicerkę i pozostałe elementy dla siebie i pozostałych pasażerów, jak i wtedy, kiedy przygotowujesz się do sprzedaży swojego auta. Porządek w nim oraz czystość na pewno będą stanowiły solidny argument przy takiej transakcji.

Jako uzupełnienie pakietu proponujemy Ozonowanie Wnętrza, które sprawia że pozbędziesz się wszelkich przykrych zapachów.

 

Zapytaj o wycenę detailingu wnętrza dla swojego auta