O nas

PROFESJONALNA KOSMETYKA I DETAILING AUT.

Black Magic Studio to wyjątkowe miejsce na mapie stworzonej dla pasjonatów motoryzacji. Nasze studio oferuje Państwu usługi z zakresu auto detailingu.

Oferujemy Państwu pełną gamę usług związanych z bardzo szczegółowym czyszczeniem, pielęgnacją, konserwacją i zabezpieczeniem samochodów z zachowaniem najwyższej staranności Najnowsze technologie oraz najlepsze wyselekcjonowane kosmetyki wiodących światowych producentów, dają nam pewność, że użyte specyfiki są absolutnie bezpieczne dla wszystkich powierzchni i pozwalają osiągnąć niewiarygodne efekty o czym mamy nadzieję przekonać Państwa osobiście.

Spośród kilku usług, które świadczymy, możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom i charakterowi Twojego auta. Posiadamy ofertę skierowaną do aut nowych i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia i wnętrza auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.

Co to jest detailing?

Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany i wieloetapowy system pielęgnacji aut wewnątrz i na zewnątrz. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin do kilku dni.