Dojazd do Klienta

Dojeżdżamy i odwozimy samochód pod dom.

Jeśli jedyną przeszkodą do zlecenia nam usługi jest brak czasu proponujemy dwa dogodne rozwiązania:

  • Pełen  zakres usług możemy wykonać w miejscu wskazanym przez Klienta. Szczegóły ustalamy z Państwem indywidualnie, ustalamy warunki lokalizacyjne jakie powinny być spełnione do prawidłowego wykonania usługi.  Mamy wielu zadowolonych Klientów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.
  • Na życzenie  możemy odebrać pojazd ze wskazanego miejsca i odstawić go po zakończeniu usługi.

Oferujemy kilka wariantów do wyboru korekty lakieru:

Korekta jednoetapowa (odświeżenie) – czas realizacji 1 dzień

  • To podstawowy proces mechanicznego nabłyszczenia samochodu oraz usunięcia zmatowienia, drobnych zarysowań. Korekcja jednoetapowa polega na bardzo dokładnym oczyszczeniu lakieru pojazdu z wszelkiego rodzaju zabrudzeń takich jak: lotna rdza, smoła, soki z drzew oraz jedno etapowego polerowania  lakieru, gdzie zabieg ten w zależności od twardości lakieru usuwa ok. 40% rys dzięki czemu lakier odzyskuje głębię, kolor i lustrzane odbicie.

Korekta typu STANDARD (dwuetapowa) – czas realizacji 1 – 2 dni

  • Korekta typu STANDARD koryguje uszkodzenia samochodu na poziomie do 70%. Jej głównym zadaniem jest nadanie lakierowi wyjątkowego wyglądu wraz z efektem tzw “mokrej powierzchni” i wydobycie głębokiego połysku. W skład usługi wchodzi min. dekontaminacja powłoki lakieru, usunięcie rys średniej głębokości i hologramów. Dodatkowo w ramach tego pakietu przygotowujemy lakier samochodu do nałożenia powłoki ochronnej.

Korekta typu PREMIUM (trzy/pięcioetapowa) – czas realizacji 2 – 4 dni

  • Przeznaczona jest dla najbardziej wymagających. Proces wieloetapowej renowacji lakieru usuwa aż do 95% zarysowań w bezpieczny sposób. Nadaje lakierowi wyjątkowe lśnienie z efektem mokrej powierzchni i głębokiego połysku. Korekta Premium wymaga od nas ogromnej wiedzy, umiejętności i cierpliwości. Nie ma mowy o pośpiechu, każdy element jest przez nas wielokrotnie sprawdzany i kontrolowany, a wykonana usługa jest na najwyższym poziomie.

Zapytaj o wycenę korekty lakieru dla swojego auta