O NAS

PROFESJONALNA KOSMETYKA I DETAILING AUT
Black Magic Studio to wyjątkowe miejsce na mapie stworzonej dla pasjonatów motoryzacji. Nasze studio oferuje Państwu usługi z zakresu auto detailingu.

Oferujemy Państwu pełną gamę usług związanych z bardzo szczegółowym czyszczeniem, pielęgnacją, konserwacją i zabezpieczeniem samochodów z zachowaniem najwyższej staranności Najnowsze technologie oraz najlepsze wyselekcjonowane kosmetyki wiodących światowych producentów, dają nam pewność, że użyte specyfiki są absolutnie bezpieczne dla wszystkich powierzchni i pozwalają osiągnąć niewiarygodne efekty o czym mamy nadzieję przekonać Państwa osobiście.

20150624_105445

Spośród kilku usług, które świadczymy, możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom i charakterowi Twojego auta. Posiadamy ofertę skierowaną do aut nowych i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia i wnętrza auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.
Jako jedyna firma w województwie kujawsko – pomorskim oferujemy japońskie powłoki ochronne Modesta. Technologia Modesta jest jedną najbardziej zaawansowany technologii do ochrony lakieru dostępnych na rynku, mająca zastosowanie wyłącznie do użytku profesjonalnego. Modesta to Japońska marka luksusowych i profesjonalnych zabezpieczeń lakierów oraz felg.Black Magic Studio

 

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO STUDIA

 

Co to jest detailing?
Usługa, którą oferujemy, nazywana detailingiem, to skomplikowany i wieloetapowy system pielęgnacji aut wewnątrz i na zewnątrz .Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświecony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od kilku godzin do kilku dni.

 

AllEscort
Black Magic Studio