Powłoki ochronne MODESTA

Przedstawiamy przełomową technologię w dziedzinie zabezpieczania lakieru.

Stanowi gamę ekskluzywnych i profesjonalnych japońskich produktów do ochrony lakierów. Modesta – charakteryzuje się najbardziej zaawansowaną technologią, opartą o trójwymiarową ramę molekularną, która wytwarza ekstremalnie wytrzymałą, krystalicznie czystą i bardzo twardą powłokę na powierzchniach lakierowanych. Tym samym, chroni Modesta przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, tj. przykładowo plamami po wodzie, utlenianiem, kwaśnymi deszczami, sokami z drzew, promieniami UV, solami drogowymi czy ptasimi odchodami. Modesta daje również sprawdzoną ochronę przed kolistymi mikro zarysowaniami, które powstają podczas mycia samochodu.

Japońska technologia w Black Magic Studio

Warto zaznaczyć także, że nie jest istotne jak twardy jest lakier na Państwa aucie – z powłoką marki Modesta stanie się on jeszcze twardszy, odporniejszy na silne chemikalia oraz pozostanie czysty przez wyjątkowo długi czas. Jest także możliwość zastosowania dodatkowego połysku – zwanego “Candy Gloss” – który jeszcze bardziej wyróżni Państwa samochód pośród innych pojazdów. Zapraszamy do odwiedzin osobistych w naszej siedzibie – bądź do kontaktu mailowego czy telefonicznego – otrzymają Państwo wówczas więcej informacji na temat usługi, czas jej realizacji, jak i określimy jej cenę. Poniżej możecie Państwo zobaczyć szczegółowy wykaz środków tej marki, które stosujemy w Black Magic Studio.

Japońskie powłoki MODESTA
PRODUKT ZDJĘCIE OPIS
Modesta P-01 A PRIMER Modesta P-01 A P-01A to specjalistyczny podkład pod powłoki szklane zbudowany z żywic, które przy wielokrotnej aplikacji mogą spiętrzyć się średnio do 10 mikronów zwiększając ochronę lakieru oraz nadając tym samym bardzo duży efekt zwanym “Candy Gloss”. Zastosowanie zalecane przy powłokach BC-03, BC-04, BC-05 oraz Paul Dalton’s Private Label. Nie stosuje się z powłoką BC-09. Cena jednej aplikacji od 300 zł
Modesta BC-03 Pure Glass Coating Modesta BC-03 Wyjątkowo trwała i wytrzymała powłoka, która odbija światło o określonej długości fal, tworząc natychmiastowy blask i głęboki połysk. Zapewnia właściwości hydrofobowe oraz wytrzymałą ochronę przed zarysowaniami powstającymi głównie podczas mycia. Przewidziana do samochodów codziennego użytku. Cena od 3000 zł
Modesta BC-04 Nanotitanium Glass Coating Modesta BC-04 Tworzy głęboki blask i spektakularny połysk na lakierze. Twarda warstwa ochronna zapewnia również zaawansowaną ochronę przed zużywaniem i starzeniem się lakieru samochodowego. Powłoka przewidziana do samochodów codziennego użytku. Cena aplikacji od 3500 zł (netto)
Modesta BC-05 Advanced Water-repellant Coating Modesta BC-05 Flagowa powłoka oferty Modesta. Bazująca na trójwymiarowej ramie molekularnej tworzy bardzo trwałą powłokę na lakierze o silnych właściwościach hydrofobowych i nadaje najwyższej jakości połysk zwanym “Candy Gloss”. Powłoka przewidziana dla samochodów niecodziennego użytku. Cena aplikacji od 3000 zł (netto)
Modesta BC-09 HiPhps Coating Modesta BC-09 Modesta BC-09 jest to cienka szklana powłoka odporna na wysokie temperatury o właściwościach hydrofilicznych. Idealnie nadająca się do zabezpieczania aluminiowych obręczy kół i elementów chromowych narażonych na wysokie temperatury. Nadaje się również jako zabezpieczenie lakieru karoserii. Cena aplikacji na felgi od 150zł / szt. Cena nałożenia na lakier od 1800zł 
Modesta BC-06 Modesta BC-06 Łatwość w czyszczeniu i odporność na plamy dzięki twardości powłoki to główne zalety szklanej powłoki Modesta BC-06. Dzięki powłoce BC-06 mycie jest rzadziej wymagane. Specjalna reakcja chemiczna jaka zachodzi podczas styczności produktu z powierzchnią lakieru tworzy bardzo twardą szklaną powłokę. BC-06 ma ścisłą strukturę molekularną, tworząc wytrzymałą i długotrwałą powłokę. BC-06 jest odporna na temperatury w wysokości 1300 st. C co pozwala na pewne zabezpieczenie obręczy kół, które są narażone na gorący pył z klocków hamulcowych. Powłoka ta nakładana jest przy pomocy pistoletu lakierniczego i tlenku azotu.
Modesta Paul Dalton Modesta Paul Dalton Dwu składnikowa, twarda jak skała, o najsilniejszych właściwościach hydrofobowych odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne. Taka jest właśnie Modesta PD. Stworzona specjalnie na cześć najlepszego detailera na świecie, który posiada niesamowite zdolności manualne oraz potężną wiedzę o kosmetyce samochodowej. Jego wymagania w sprawie powłok szklanych sprostała tylko jedna firma, Modesta. Dwa lata spędzone przez chemików z Kagawy dały rezultat najlepszej powłoki, która aplikowana jest tylko na specjalne zamówienie. Cena od 8000zł
Produkty do pielęgnacji
PRODUKT ZDJĘCIE OPIS
M2BLAST
(Quickdetailer do pielęgnacji)
M2BLAST Szybki i prosty w użyciu środek do pielęgnacji bazujący na Modesta M1SHOT, przewidziany do użytku przez ostatecznych klientów. Łatwy w użyciu niezależne od panujących warunków, nie pozostawia uciążliwych smug.
M4SMOKE
(Odżywka aplikowana na mokro)
M4SMOKE Łatwy w użyciu środek do codziennej pielęgnacji powłok Modesta. Używany podczas regularnego mycia.
M3FIRE
(Środek do usuwania plam po wodzie)
M3FIRE Prosty i wysoce skuteczny produkt do usuwania plam po wodzie powstałych na zabezpieczonych i niezabezpieczonych powierzchniach. Prosty w użyciu niezależnie od panujących warunków, łatwe wycieranie bez smug i mazów przy bardzo niskim zużyciu produktu.
M5FLAME
(Środek do usuwania ciężkich zabrudzeń)
M5FLAME Wysoce skoncentrowany płynny produkt, który skutecznie usunie ciężkie zabrudzenia takie jak osady z wody, żywice z drzew, osady metaliczne, smołę i tym podobne z powierzchni pojazdów zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Szybki i prosty w użyciu produkt niepozostwiający smug i mazów.

Zapytaj o wycenę powłoki ochronnej Modesta dla swojego auta