Zabezpieczanie dachu cabrio

Zabezpieczenie dachu samochodów cabrio

Bez względu na to, jakim samochodem poruszasz się po ulicach, z pewnością docenisz szeroki wachlarz usług dostępnych w naszej ofercie. Black Magic Studio jest miejscem, w którym pracują eksperci z zakresu auto detailingu, dzięki którym Twoje auto nie tylko odzyska blask, ale też zostanie dobrze przygotowane na działanie niekorzystnych czynników, zarówno atmosferycznych, jak i mechanicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, do oferty dodaliśmy również zabezpieczenie dachu cabrio. To newralgiczny element kabrioletów, wymagający szczególnej dbałości i zastosowania preparatów pielęgnacyjnych, które zaimpregnują całą powierzchnię, jednocześnie nie wpływając negatywnie na uszczelki. Prawidłowo przeprowadzony proces to pewność, że dach jest dobrze zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi – deszczem, śniegiem, a także negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. Co więcej, zaimp

W skład usługi wchodzi:
Przygotowanie samochodu
Pranie dachu na mokro
Suszenie dachu
Nanoszenie impregnatu
Wykończenie

Cena: 150 – 350 zł

Dodatkowe usługi:
Renowacja winylowych szyb dachów cabrio (polega na usunięciu przebarwień i zmatowień. Po zabiegu, szyba odzyskuje swoją przejrzystość, zapewniając tym samym kierującemu lepszą widoczność podczas jazdy)
Malowanie (przywrócenie dachowi oryginalnego czarnego wyglądu)
Zmiany koloru dachu

 

34nfbz5dacy-cabrio3aDSC01767impregnacja-dachu-cabrio
Black Magic Studio