Zabezpieczanie szyb samochodowych

Zabezpieczenie szyb

Szeroka gama profesjonalnych preparatów do pielęgnacji pojazdów mechanicznych, wykorzystywanych w naszym warsztacie, pozwala na perfekcyjne przygotowanie samochodu zarówno do poruszania się na krótszych trasach, jak i do wyjazdu w dłuższą drogę.

Naszą specjalnością jest między innymi zabezpieczenie szyb hydrofobizacją. To proces składający się z przygotowania podłoża, czyli maszynowego oczyszczenia powierzchni z głęboko przylegających osadów, a następnie aplikacji powłoki, która tworzy na szkle idealnie gładką warstwę, do której nie przywierają zarówno brud, jak i woda. Zabezpieczona szyba już przy prędkości 60km/h ulega samooczyszczaniu. Niweluje to konieczność częstego używania wycieraczek podczas deszczu i znacznie zwiększa widoczność, co automatycznie przekłada się na bezpieczeństwo jazdy samochodem.

Korzyści płynące z hydrofobizacji są następujące:

  • zmniejszenie podatności na zabrudzenia,
  • poprawienie się ostrości widzenia kierowcy zarówno w nocy, jak i w czasie deszczu,
  • oszczędność płynu do spryskiwaczy,
  • a także zmniejszenie zużycia wycieraczek.

 

Profesjonalna hydrofobizacja to również samoczynne zmywanie się zabrudzeń w trakcie jazdy w deszczu i śniegu, co docenione zostało przez kierowców nie tylko ze względu na wygodę, ale też poprawę bezpieczeństwa jazdy.

Szacowany koszt tej usługi zrealizowanej w Black Magic Studio waha się od 150 zł za zabezpieczenie szyby czołowej lub 300 zł za przygotowanie kompletu. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

DSC_4335DSC_4528DSC_4529

 

AllEscort
Black Magic Studio