Zabezpieczenie szyb

Zabezpieczenie szyb.

Szeroka gama profesjonalnych preparatów do pielęgnacji pojazdów mechanicznych, wykorzystywanych w naszym warsztacie, pozwala na perfekcyjne przygotowanie samochodu zarówno do poruszania się na krótszych trasach, jak i do wyjazdu w dłuższą drogę.

Naszą specjalnością jest między innymi zabezpieczenie szyb hydrofobizacją. To proces składający się z przygotowania podłoża, czyli maszynowego oczyszczenia powierzchni z głęboko przylegających osadów, a następnie aplikacji powłoki, która tworzy na szkle idealnie gładką warstwę, do której nie przywierają zarówno brud, jak i woda. Zabezpieczona szyba już przy prędkości 60km/h ulega samooczyszczaniu. Niweluje to konieczność częstego używania wycieraczek podczas deszczu i znacznie zwiększa widoczność, co automatycznie przekłada się na bezpieczeństwo jazdy samochodem.

Korzyści płynące z hydrofobizacji są następujące:

  • Zmniejszenie podatności na zabrudzenia
  • Poprawienie się ostrości widzenia kierowcy zarówno w nocy, jak i w czasie deszczu
  • Oszczędność płynu do spryskiwaczy
  • Zmniejszenie zużycia wycieraczek

Profesjonalna hydrofobizacja to również samoczynne zmywanie się zabrudzeń w trakcie jazdy w deszczu i śniegu, co docenione zostało przez kierowców nie tylko ze względu na wygodę, ale też poprawę bezpieczeństwa jazdy.

Zapytaj o wycenę zabezpieczenia szyb w swoim aucie